O nás

Jsme tým mladých studentů, kteří se poprvé setkali v rámci svých zájmů. Těmi jsou nejenom samotná hudba, ale i životní styl, který souvisí s poznáváním nových kultur, s poznáváním nových zemí, ale i s tím, jak zajímavě dnes můžeme žít. Náš redaktorský tým by se dal charakterizovat jako skupina mladých lidí, kteří hledají v dnešním korporátním světě něco skutečně jiného. Něco doslova unikátního, co může změnit naše životy. Co nám umožní žít život, jaký jsme kdy chtěli – tedy podle sebe a podle našich zájmů.

Chceme být inspirací

Důvodem toho všeho bylo samozřejmě založení našeho blogu, který se dotýká všech témat, které nás mohou omezovat, ale která pro nás mohou být také inspirací. Jeho čtením tak získáte unikátní a jistě zajímavý pohled na svět a vše příjemné, co k němu patří. Naším cílem je vyvolat přímo ve vás samotných unikátní pocity, vlivem kterých se také zamyslíte nad tím, zda to co děláte je správné a zda to co děláte, chcete vykonávat i nadále. Pokud ne, zkuste změnu. A třeba se i inspirujte jedním z našich příběhů nejenom ze života jako takového.

Změna je jednoduchá

Začít se chovat jinak a mít jiné zájmy není zase až tak těžké. Ostatně i my v našem redaktorském týmu jsme toho důkazem. Ačkoliv vyznáváme alternativní styly života, rozhodně k nim nikoho nenavádíme. Přesto i vy můžete díky našim příběhům a zajímavým popisům vyhledávaných míst zkusit něco nového a vystoupit z šedi. Není to nijak složité. A pokud nechcete, rozhodně budete plně spokojeni s našimi články, do kterých vkládáme hlavně naše zkušenosti, názory, ale také to, o čem si myslíme, že je to správné. Tak neváhejte a přečtěte si několik z nich. Kdo ví, třeba otevřou oči i vám samotným. I vy totiž můžete začít žít svůj život jinak, a to i ze dne na den. Stačí jenom parta správných lidí – nic složitého nehledejte.